The Washington Times: США кинули виклик надмірним претензіям Росії у Японському морі

Новини світу, 16:28:57

 

 

Американське судно USS McCampbell, увійшовши в затоку Петра Великого, кинуло прямий виклик Росії, продемонструвавши своє прагнення до захисту прав, свобод та законного використання морських територій, якими мають право користуватися США та інші країни

Американський ракетний есмінець USS McCampbell, увійшовши в затоку Петра Великого в Японському морі, кинув прямий виклик російському військово-морському флоту, який контролює цю територію, – повідомляє журналіст Віктор Мортон у виданні The Washington Times, інформують Економічні новини.

Військово-морський флот США пояснив свої дії, не залишивши жодної двозначності. Американський есмінець «проплив у безпосередній близькості від затоки Петра Великого, з метою оскарження  надмірних морських вимог Росії і захисту прав, свобод та законного використання морських територій, якими мають право користуватися США та інші країни», – повідомила прес-секретар ВМС США Рейчел МакМаррі.

The Washington Times: США кинули виклик надмірним претензіям Росії у Японському морі

Незважаючи на назву затоки, США не визнають вимог Росії щодо встановлення контролю над всією територією затоки Петра Великого і вважають, що РФ має право вважати своєю територією, згідно з міжнародним правом, тільки 12 миль від берегової лінії.

Source: economy