Новий план Кремля по захопленню України: партія кума Путіна дестабілізує ситуацію на Закарпатті, – Le Figaro

Новини світу, 18:33:26

 

 

Володимир Путін є хресним батьком дочки Віктора Медведчука, що дозволило дружині Медведчука стати власницею третього за розміром в Росії Гавріковского нафтового родовища. Розробка дружиною Віктора Медведчука нафтового родовища в Сибіру є дрібною деталлю великого плану з відновлення свого впливу в Україні

Новий план Кремля по захопленню України: партія кума Путіна дестабілізує ситуацію на Закарпатті, – Le Figaro

Відомий журналіст П’єр Хаффнер у своєму блозі в всесвітньо відомому французькому виданні Le Figaro повідомляє, що розробка дружиною Віктора Медведчука нафтового родовища в Сибіру є дрібною деталлю великого плану з відновлення свого впливу в Україні. Журналіст вважає, що Росія буде реалізовувати план по поверненню “Малоросії” поетапно, інформують Економічні новини.

Володимир Путін є хресним батьком дочки Віктора Медведчука, що дозволило дружині Медведчука стати власницею третього за розміром в Росії Гавріковского нафтового родовища, обійшовши при цьому сильних конкурентів на нафтовому ринку.

Отримані нафтопродукти планується переробляти в Ростовській області і шляхом контрабанди поставляти на окуповану територію Донбасу. Дані поставки дозволять сепаратистським танкам функціонувати на російському паливі, переробленому в Російській Федерації.

П’єр Хаффнер також вважає, що цим діяльність кума Путіна не обмежується. Партія «За життя» Віктора Медведчука проводить активну діяльність на Закарпатті по агітації угорської меншини з метою пробудження сепаратистських настроїв. В результаті, дані дії можуть призвести до жорстких зіткнень угорських меншин з українськими громадянами аналогічно ситуації на Донбасі. Після чого можуть з’явитися так звані “зелені чоловічки”, які прийдуть на допомогу угорським меншин. Що призведе до охоплення України сепаратистськими рухами на заході і сході.

Будь-які хаотичні події в Україні можуть стати приводом Путіну для вторгнення російських військ. А проросійський рух Віктора Медведчука з нетерпінням чекає цього приводу.

Таким чином, П’єр Хаффнер зробив висновок, що Путін передав нафтове родовище Оксані Марченко не просто за її красиві очі.

Source: economy