Китай впроваджує нову технологію стеження за громадянами

Новини технологій, 23:00:04

 

 

Китайська влада встановлять у великих містах нову систему стеження за людьми.

Китай впроваджує нову технологію стеження за громадянами , інформують Економічні новини.

Нова технологія дозволить ідентифікувати людину по ході і тілобудови. Дана система доповнить технологію національного відеоспостереження.

Система була створена корпорацією Watrix. Її планують впровадити в Шанхаї та Пекіні. Відзначимо, що на вулицях цих міст вже встановлені мільйони відстежують камер.

У Watrix відзначили, що їх технологію можна обдурити. Навіть якщо людина буде кульгати, горбатитися або бігти, обвести камеру не вдасться. Причиною є те, що система проводить аналіз усього людського тіла. Розробники повідомили, що об’єктом розпізнавання буде будь-яка людина, вище 50 см.

Поліцейські раді новому винаходу. На їхню думку, це прискорить пошук злочинців і порушників ПДР.

Відзначимо, що влада Китаю запустили систему ідентифікації своїх громадян 3 роки тому. У планах країни оснастити вулиці міст 600 млн камер до 2020 року. Система стеження за людьми в Китаї доповнена архівом зі знімками жителів країни. На даний момент ця база займає 13 терабайт інформації.

Через кілька років Китай має намір надати доступ до системи стеження не тільки поліції, але і лікарням, судам, а також банкам.

Source: economy