Google створює нову соцмережу

Новини технологій, 13:36:13

 

 

Корпорація Google починає тестувати нову соціальну мережу. За допомогою Shoelace люди зможуть шукати друзів, які проживають поблизу і мають схожі інтереси.

Компанія Google знову намагається випробувати удачу, створюючи соціальну мережу. На цей раз співробітники корпорації працюють над додатком Shoelace. Його мета – об’єднувати поруч живуть людей за інтересами, інформують Економічні новини.

Користувач, який захоче завести аккаунт в Shoelace, повинен буде вказати свої захоплення і улюблені розваги. Всі учасники соцмережі зможуть зустрічатися на заходах, що проходять поблизу, а також організовувати спільні івенти. Після участі в тому чи іншому заході його можна буде обговорити в загальному чаті.

Нова програма буде працювати як на операційній системі Android, так і на iOS. Поки відомостей про веб-версії додатка немає. Відомо, що співробітники Google на даний момент зайняті закритим випробуванням нового продукту. У тестуванні беруть участь ті, хто живе на території Нью-Йорка. Проходити реєстрацію в Shoelace поки можна лише за запрошенням.

Додамо, що створенням Shoelace займає підрозділ Google – Area 120.Оно спеціалізується на експериментальних продуктах.

Source: economy