До Нью-Йорка увійшла Нацгвардія США через коронавірус (ВІДЕО)

Новини світу, 01:23:04

 

 

До Нью-Йорка увійшла Нацгвардія США з метою використання готелів, студентських гуртожитків та спортивних арен у якості медичних установ

Президент США Дональд Трамп повідомив, що штат Нью-Йорк є головною зоною зараження коронавірусною інфекцією і тому він затвердив декларацію про катастрофу у Нью-Йорку. Про це повідомляє Defence blog, інформують Економічні Новини.

Міністр оборони США Марк Еспер раніше говорив, що влада «розглядає питання про активізацію підрозділів національної гвардії і резерву для надання допомоги державі у плануванні, матеріально-технічному забезпеченні та медичній допомозі у міру необхідності».

22 березня Нацгвардія США в’їхала до Нью-Йорку і повідомила про плани щодо використання готелів, студентських гуртожитків та спортивних арен у якості медичних установ, подібних відділенню інтенсивної терапії. Представники сфери туризму кажуть, що ситуація у галузі гірша, ніж після теракту 11 вересня або фінансової кризи 2008 року.

“Армійський корпус буде укладати контракти з готелями, коледжами і з представниками спортивних арен”, – сказав генер-лейтенант армійського корпусу Тодд Семона.

Source: economy